DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
14. 1. 2020
9:00 - 17:00 hod.

STÁŽE NA ŠKOLE

Ve školním roce 2019/2020 se u nás zúčastní stáže žáci ze dvou zahraničních škol

Už se stává téměř pravidlem, že se každý rok u nás účastní stáže zahraniční studenti. Ani letošní rok nebude výjimkou, ovšem tentokrát očekáváme příjezd dvou skupin studentů z různých škol. V březnu 2020 stráví žákyně oboru kadeřník ze Srednja frizerska šola Ljubljana měsíc v Havířově a budou vykonávat praxi jak v salonu naší školy, tak také ve firmách, s nimiž škola spolupracuje a druhou skupinou budou žáci ze španělské Institutos de Educación Secundaria - I.E.S. Nº 1 Gijón, kteří zde rovněž stráví měsíc .
S "frizerskou" školou spolupracujeme již třetím rokem.

Naši žáci budou mít možnost v příští rok navštívit Slovinskou Lublaň a španělský Gijón a získávat zkušenosti v prostředí našich partnerských škol.

2019 - Slovinsko - Ljubljana

2018 - Slovinsko - Ljubljana