NOVINKY A AKCE

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt
Celkem: 76 (zobrazuje se 1-10)
1, 2, 3, 4, 5 další >>

Den matek - Dům důchodců Karviná

17.5.2019
16. 5. se některé naše žákyně účastnily akce, kterou udělaly radost seniorům v Domově důchodců v Karviné.
Jelikož v tomto zařízení převažují ženy, nachystalo vedení domova krásné překvapení u příležitosti Dne matek.
Je známo, že ženy na sebe všeobecně mají málo času. To platí dvojnásob o starší generaci žen, které žijí v domovech. Proto několik našich žákyň kosmetiček přijelo do Karviné a pomohlo zorganizovat pro seniorky prožitkové odpoledne s relaxačními a regeneračními masážemi. Dívky nabízely starším dámám jemné nalíčení a informovaly je o péči o obličej i tělo.
Tato akce byla oboustranně prospěšná, seniorky si užily krásný den a naše mladé kosmetičky získaly cenné zkušenosti.
Den matek - Dům důchodců Karviná

!!! Majáles !!!

24.4.2019

30. dubna se koná první "Havířovský majáles".
Naše škola se samozřejmě zapojí a po posledním zvonění se všichni vydáme na náměstí "ke kyvadlu", kde můžeme prožít perfektní odpoledne.
Máme dokonce kandidáty na KRÁLE A KRÁLOVNU majálesu.
Jsou jimi Ondra Heczko a Žaneta Rašková.

*** Spojme své síly, abychom porazili konkurenty!!! ***

HLASUJTE na stránkách Havířovský majáles pro Ondru i Žanet!

Interreg - workshop "Základy estetické úpravy ženy"

24.4.2019
PROJEKT: Interreg V-A Kaleidoskop profesí - současné trendy v polsko-českém odborném školství

23. dubna organizovala naše škola workshop „Základy estetické úpravy ženy“ v rámci projektu Interreg. Workshop vedl náš přední vizážista Pavel Bauer.
Projekt Interreg je součástí Operačního programu polsko-české spolupráce „Kaleidoskop profesí“.
Hlavním cílem celého projektu je rozvoj sociálních vazeb mezi středoškolskou mládeží v česko-polské příhraniční oblasti, představení jednotlivých studijních oborů nebo třeba rozvoj mezinárodní spolupráce škol v oblasti odborných i mimoškolních aktivit.

Workshop byl velmi zajímavý, budoucí kosmetičky tak získaly mnoho cenných zkušeností a dovedností.

Interreg - workshop

Slovinky - aktivity ve volném čase

18.4.2019

Slovinské stážistky krom toho, že pilně studují a pracují, poznávají ve svém volném čase kraj a zvyky naší země. Nedávno navštívily Svět techniky Ostrava, zúčastnily se bowlingového turnaje nebo si vychutnávaly delikatesy v havířovské pizzerii. Jejich pobyt se už chýlí ke konci, brzy se s námi rozloučí. Na pobyt u nás jistě budou Slovinky dlouho vzpomínat, navázaly zde mnohá přátelství a získaly cenné zkušenosti.

Aby na nás stážistky mohly dlouho vzpomínat, na památku jim naše žákyně prvního ročníku Nina Ráczová vyrobila krásné ručně malované tašky.

Slovinky - aktivity ve volném čase

Slovinky s dětmi z mateřské školy

11.4.2019

Slovinské stážistky mají za sebou velmi zajímavou zkušenost. Mohly totiž pracovat s dětmi z mateřské školky. Česaly je a upravovaly.

Malé holčičky se tím pádem cítily jako princezny, byly naprosto nadšené a moc si to užily.
A naše svěřenkyně ze Slovinska? S malými dětmi pracovaly poprvé a moc je to bavilo.

Slovinky s dětmi z mateřské školy

Slovinky - seminář alginátová maska

9.4.2019
Slovinské stážistky - kosmetičky - absolvovaly zajímavé školení. Učily se, jak správně aplikovat alginátové masky. Těch existuje mnoho druhů, jsou vhodné pro muže i ženy. Slovinky na semináři získaly cenné znalosti a vyzkoušely si samotnou aplikaci masky na vlastní kůži.
Slovinky - seminář alginátová maska

Slovinky - vlásenkářská dílna a maskérna v divadle

8.4.2019
Naše slovinské stážistky pořád získávají nové zkušenosti. V tomto týdnu navštívily vlásenkářskou dílnu a maskérnu v divadle v Českém Těšíně. Mladé Slovinky tak měly možnost seznámit se s kadeřnickými potřebami pro herce a mohly si prohlédnout, jak to funguje v divadelním zákulisí.
Slovinky - vlásenkářská dílna a maskérna v divadle

Slovinky - stáž na finále Miss Reneta

7.4.2019
V pátek 5. dubna se "naše" Slovinky, které jsou v Havířově na praxi, zúčastnily finálového večera soutěže krásy Miss Reneta 2019. Jejich úkolem bylo starat se o dokonalou vizáž hostesek.
I přes jazykovou bariéru se dívky velmi dobře adaptovaly, s hosteskami se domlouvaly a líčení i česání jim šlo výborně. Určitě i díky jejich kvalitně odvedené práci proběhl celý večer bez sebemenších komplikací.
Slovinské dívky tak měly opět možnost upevnit si své dovednosti, ba dokonce si mohly procvičit angličtinu a navazovat nová přátelství.
Potvrzuje se, že stáže zahraničních studentů jsou velmi přínosné, a to jak na poli praktických zkušeností, tak i na poli komunikačních a sociálních dovedností.
Slovinky - stáž na finále Miss Reneta

Kadeřnický seminář firmy Wella

7.4.2019

Dne 4. 4. 2019 se vybraní žáci, kteří soutěžili a umístili se na stupních vítězů, zúčastnili školení v Praze. Tento seminář pořádala firma Wella. Představila na něm nové trendy v barvení vlasů, střihu a konečném stylingu.
Seminář byl velmi úspěšný a žáci nadšeni, že získali nové vědomosti.

Kadeřnický seminář firmy Wella

Přípravy na Miss Reneta

3.4.2019

Miss Reneta se blíží, přípravy jsou v plném proudu. Finálový večer proběhne 5. dubna 2019 od 19 hodin v Kulturním domě Leoše Janáčka v Havířově - Podlesí. Letošní téma celé soutěže je "Virtuální Proměny".
Dnes proběhla tisková konference, prostorové zkoušky a zkoušela se pohybová disciplína.

Přípravy na Miss Reneta
Celkem: 76 (zobrazuje se 1-10)
1, 2, 3, 4, 5 další >>