Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Rozloučení s finskými studentkami

Rozloučení s finskými studentkami

7.5.2011

Po měsíční stáži na naší škole jsme se rozloučili s paní učitelkou Hely Ojala a deseti sympatickými studentkami školy WinNova z finského Pori. V pátek 29. dubna obdržely certifikát o vykonané praxi v Mateřské škole pro zrakově postižené na ulici Mozartova, v Sociálních službách města Havířova na ulici Přemyslova, v Santé - Domově pro osoby se zdravotním postižením na ulici Tajovského a v kadeřnickém salónu na odloučeném pracovišti školy v Havířově - Podlesí. Kromě praktických zkušeností, návštěvy školy a nových přátelství si do Finska odvezly i vzpomínky na naše město, Ostravu, Hukvaldy, Štramberk, Rožnov pod Radhoštěm, Pustevny, Krakow a Oswiecim. S Českou republikou se rozloučily v Praze.

Brněnské zrcadlo 2011 3.5.2011

Exkurze H4. B - Finanční úřad Havířov 30.4.2011