REKVALIFIKAČNÍ KURZY

Lipsko - pozdrav

10.10.2008
PROJEKTY: PROJEKT LEONARDO DA VINCI 2008 LIPSKO

Naše studentky a dvě vyučující už mají za sebou první týden v německém Lipsku. Přestože počátky jsou poměrně hektické, daří se jim výborně a dosud je potkal jediný problém - připojení k internetu. Ten je naštěstí již vyřešen a my se můžeme těšit na zprávy. V průběhu uplynulých čtyř dnů stihly včas a v pořádku dorazit na místo, ubytovat se ve velmi milém a příjemném prostředí, navštívit různé typy vzdělávacích institucí včetně těch, ve kterých budou naše studentky vykonávat praxi. Dále se seznámily s důležitými pamětihodnostmi centra města, což si děvčata raději různými hrami ověřily, a důsledek je ten, že zatím žádná nezabloudila ani se neztratila. O víkendu se chystají na prohlídku Památníku Bitvy národů. Držíme jim pěsti, ať je i zbytek pobytu stejně příjemný a bezproblémový.