Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Výstava fotografií Michala Poláka

Výstava fotografií Michala Poláka

8.10.2008

Starší studenti si jej ještě pamatují, učitelé jistě nikdy nezapomenou. Michal Polák - absolvent oboru Obchodník měl během celého studia k ruce přirostlý fotoaparát. Nechyběl na žádné školní ani městské akci, pečlivě dokumentoval veškeré kulturní i společenské dění ve svém okolí. Nejedna studentka stanula před jeho objektivem a stala se tak další z mnoha tváří, které Michal za svůj život vyfotil. 2. 10. měl tento nenápadný talentovaný mladý muž vernisáž ke své výstavě v Galerii Maryčka v Kulturním domě Petra Bezruče v Havířově. Výstavu nazval prostě "Jen tak" a návštěvníci si na ní mohou prohlédnout celkem 50 velkých fotografií, rozdělených do pěti oblastí: Akt, Lidé, Průmysl, Příroda a Život. Výstava potrvá do 31. 10. 2008. Otevírací doba galerie je pondělí - pátek, 14 - 18 hodin. Rozhodně si nenechtu tuto událost ujít.

Para outdoor days 8.10.2008

Europass – cesta ke studiu a práci v zemích EU 8.10.2008