Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Rekvalifikační kurz - HOLIČSKÉ A KADEŘNICKÉ PRÁCE

Rekvalifikační kurz - HOLIČSKÉ A KADEŘNICKÉ PRÁCE

25.9.2008

Střední škola, Havířov-Prostřední Suchá, příspěvková organizace Kpt. Jasioka 50, Havířov – Prostřední Suchá pořádá rekvalifikační kurzy HOLIČSKÉ A KADEŘNICKÉ PRÁCE Zahájení kurzu: 8. listopadu 2008 Délka kurzu: 400 hodin Místo konání: Odloučené pracoviště SŠ, El. Krásnohorské 29, Havířov – Podlesí (naproti autobusovému nádraží) Ukončení kurzu: 18. dubna 2009 Cena kurzu: 15. 900,- Kč Výuka v kurzech probíhá v soboty a neděle a v době školních prázdnin. Výuka je rozdělena na část praktickou a část teoretickou a je zakončena závěrečnou zkouškou. Absolventi obdrží osvědčení o absolvování rekvalifikačního kurzu s celostátní platností. Vyučují se odborné předměty, potřebné pro vykonávání pracovní činnosti. V ceně kurzu jsou náklady na výukový materiál a studijní pomůcky. Kurz se uskuteční za předpokladu účasti minimálně 8 zájemců. Možnosti dalšího uplatnění na trhu práce: absolventi mohou na základě osvědčení a po splnění dalších podmínek živnostenského zákona získat živnostenský list s předmětem podnikání HOLIČSTVÍ A KADEŘNICTVÍ. Podmínky pro přijetí do kurzu: minimálně základní vzdělání. Zdravotní požadavky: Z hlediska zdravotního stavu jsou pro zařazení uchazeče do kurzu nevhodná prognosticky závažná onemocnění podpůrného a pohybového aparátu znemožňující činnosti ve vynucené poloze a činnosti vyžadující středně velkou zátěž, prognosticky závažná onemocnění omezující funkce horních nebo dolních končetin (poruchy hrubé i jemné motoriky), prognosticky závažná chronická onemocnění kůže a spojivek včetně onemocnění alergických, pokud při praktickém vyučování nelze vyloučit silné znečištění kůže nebo kontakt s alergizujícími látkami, přecitlivělost na alergizující látky používané při praktickém vyučování, prognosticky závažné poruchy vidění, zorného pole nebo barvocitu v případě činností s vysokými nároky na zrak nebo činnosti vyžadující prostorové vidění a nemoci vylučující vydání zdravotního průkazu. Do kurzu mohou být přijati pouze uchazeči, jejichž zdravotní způsobilost posoudil a písemně potvrdil lékař. Přihlášku je možné vyzvednout na odloučeném pracovišti u paní Kamily Famfulíkové nebo na internetových stránkách školy www.stredniskola-sucha.cz a odeslat poštou nebo emailem nejpozději do 17. 10. 2008. Platba možná hotově nebo převodem z účtu. Termín závěrečné zkoušky a rozvrh výuky bude zájemcům předán v den zahájení kurzu.

Rekvalifikační kurz - PEDIKÚRA A MANIKÚRA 25.9.2008

Pedagogika MŠ v Lipsku 24.9.2008