Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Celostátní přehlídka kadeřnických a kosmetických oborů

Celostátní přehlídka kadeřnických a kosmetických oborů

29.9.2008

Školní rok ještě pomalu ani nezačal a už slavíme úspěch. Na letošní Celostátní přehlídce kadeřnických a kosmetických oborů konané 17. září v Českých Budějovicích zvítězila v kategorii kosmetička Denisa Blahová. Studentka 4. ročníku ohromila porotu svým modelem s názvem Duhové mámení. Navázala na úspěchy našich studentek z předchozích let a zařadila se po bok takových talentů, jakými byly Marie Heldáková, Kristýna Chalupská, Monika Bielavová nebo Zuzana Jirkalová. Denise blahopřejeme a budeme jí držet pěsti při dalších soutěžích.

Rekvalifikační kurz - HOLIČSKÉ A KADEŘNICKÉ PRÁCE 25.9.2008

Rekvalifikační kurz - PEDIKÚRA A MANIKÚRA 25.9.2008