Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Para outdoor days

Para outdoor days

8.10.2008

Studenti třetího ročníku oboru sociálně výchovná činnost a druhého ročníku pedagogického lycea dělají čest své budoucí profesi. Od samého počátku studia, kdy se poprvé setkali s nabídkou vypomáhat při různých akcích pro handicapované, se nadšeně hlásili ke všem aktivitám, i když to znamenalo obětovat volný čas včetně víkendu. Organizace pana Davida Rojíčka se na ně obrátila i letos na podzim, aby se zúčastnili Para outdoor days, konaných 26. – 27. září ve Velkých Karlovicích. Jednalo se o provázání života postižených a zdravých lidí prostřednictví sportu. Studenti zajišťovali hladký průběh sportovní části akce. Seznamovali příchozí s aktivitami a atrakcemi, asistovali u jednotlivých disciplín, jako byl např. hod na cíl, kuželky, lukostřelba, golf, showdown a další. Po skončení oficiální části se vydali studenti i soutěžící na malý výlet a večer je čekal zábavný program, kterému vévodila karaoke party, při níž si někteří dokonce zatančili. Slunečné počasí provázelo celý víkend a dokreslovalo příjemnou atmosféru. Všichni zúčastnění se vraceli opálení s úsměvem na rtech, plni nových zážitků a přátelství.

Celostátní přehlídka kadeřnických a kosmetických oborů 29.9.2008

Rekvalifikační kurz - HOLIČSKÉ A KADEŘNICKÉ PRÁCE 25.9.2008