Jste tady: Úvodní strana > Kadeřnický a kosmetický salón > Novinky a akce

Novinky a akce

Speciální procedury | Přístroje | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

Strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (41-50 z 214)

Exkurze - pedikúra a kosmetický salón

7.6.2023

V pondělí 5. 6. se žákyně kosmetických služeb prvního ročníku zúčastnily exkurze v salónu pedikúry na téma suchá pedikúra. Dívky byly prostřednictvím praktické ukázky seznámeny s konkrétním postupem práce a s dalšími užitečnými zkušenostmi pedikérky.
Následně pak navštívily kosmetický salon mistrové Pospěchové, kde si prohlédly celé pracoviště včetně speciálních přípravků. V závěru exkurze opět proběhla beseda, kdy děvčata naslouchala zkušenostem, které lze získat ve skutečném kosmetickém salónu.

Seznámení s řemesly na odloučeném pracovišti

31.5.2023

V úterý 30. května nás na odloučeném pracovišti školy navštívily děti z Mateřské školy Kosmonautů v Havířově.
Akce se stává tradicí a konala se mimo jiné v rámci seznámení se s řemesly.
Děti měly krásné dopoledne a také naši žáci prožili zábavný netradičně pojatý pracovní den.

Webinář firmy Matrix

19.5.2023

Ve středu 17. 5. 2023 se žáci K1.A a K2.A zúčastnili na odloučeném pracovišti webináře firmy Matrix. Školení bylo zaměřeno na základy barvení, barevný kruh a produkty firmy Matrix. Nové poznatky žáci brzy využijí při obsluze klientů.

Školení firmy BES

3.5.2023

V úterý 2. května proběhlo na odloučeném pracovišti školení z firmy Bes.
Tohoto školení se zúčastnila třída K2. A.
Žáci se seznámili s inovací melírovacího pudru a zároveň melírovali a barvili.

Dámská jízda opět v Domově důchodců Karviná

30.4.2023

Ve čtvrtek 27.4. 2023 jsme už jako tradičně navštívili s žákyněmi oborů kadeřník - K3.B a kosmetické služby - K3.S Domov důchodců v Karviné. Klientky domova využily naše služby od česání, líčení, lakování nehtů až po relaxační masáž rukou.

Odměnou nám byla spokojenost a radost seniorů.

Na další návštěvu se můžeme všichni těšit na podzim tohoto roku.

Věk jí sluší

30.4.2023

V pátek 28. 4. jsme se zúčastnily akce Věk jí sluší, kterou pořádaly Sociální služby města Havířova. Naše budoucí kadeřnice a kosmetičky učesaly a nalíčily klientky denního stacionáře, které se poté fotily do připravovaného kalendáře.
Během přípravy focení vládla uvolněná a veselá nálada a bylo úžasné sledovat propojení mladé a starší generace.
Akce se velmi vydařila a klientky se již teď těší na další spolupráci.
Za zmínku stojí, že žákyně třídy K3.B, které se akce zúčastnily, budou stacionář pravidelně navštěvovat a klientům poskytovat kadeřnické služby.

Školení pánský střih

19.4.2023

V pondělí 17. 4. 2023 proběhlo na odloučeném pracovišti školení na téma pánské střihy. To bylo určeno pro žáky tříd K2. A a K1. A.

Ambasador z firmy Echos Line předvedl žákům dva různé střihy - novinku v kategorii pánských střihů CROP střih a klasický pánský střih s využitím strojku.
Školení bylo zajímavé, pro žáky velmi přínosné.

Opět jsme zkrášlovali děti ze školky

12.4.2023

Ve středu 12. dubna nás na odloučeném pracovišti v oddělení kadeřnictví a kosmetiky opět navštívily děti. Je to již několikátá návštěva z havířovské mateřské školky na ulici Čelakovského.
A děti se zase nechaly rozmazlovat. Mohli jsme je ostříhat, učesat, dokonce některým nabarvit vlásky barevnými spreji.
Moc jsme si to užili, my i děti.

Ředitelské volno (netýká se odborného výcviku a odborné praxe)

2.4.2023

Na čtvrtek 13. dubna 2023 a pátek 14. dubna 2023 vyhlašuji z důvodu zabezpečení řádného průběhu přijímací zkoušky na obory vzdělání s maturitní zkouškou (1. a 2. termín) volné dny pro žáky, kteří mají teoretické vyučování v budově školy na ulici Kapitána Jasioka.

Zdůrazňuji, že volné dny se netýkají žáků, kteří v uvedeném termínu vykonávají odbornou praxi a odborný výcvik. Provoz na odloučeném pracovišti školy bude nepřerušen.

Mgr. Petr Szymeczek, ředitel

V Havířově, 22.3.2023

Úspěch na Harmonii 2023

2.4.2023

Ve čtvrtek 30. března proběhlo v Jihlavě Mistrovství republiky mladých kadeřníků a kosmetiček známé jako HARMONIE, na kterém nás vzorně reprezentovali žáci oborů kadeřník a kosmetické služby.

Děkujeme a blahopřejeme.

Účesová tvorba – dámská kategorie
Soutěžní téma: CULÍK JAKO SPOLEČENSKÝ ÚČES
Soutěžící: Tereza Ćmielová K2.A