Jste tady: Úvodní strana > Kadeřnický a kosmetický salón > Přístroje

Přístroje

Speciální procedury | Přístroje | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

Teleangitron

Přístroj je určen k:

• trvalé epilaci
  • odstraňování rozšířených žilek (teleangiektázií)
  • odstraňování hemangiomů, bradaviček.

Na své primární funkce využívá přístroj metodu SkinLine:

• přístroje využívající tuto metodu patří mezi nejmodernější přístroje kosmetického průmyslu firmy MEDISTELLAR GmbH Switzerland
  • také známá jako metoda tzv. studené jehly, která kombinuje využití stejnosměrného a střídavého proudu.
  • jedná se o zaručující metodu při odstraňování nežádoucích červených žilek, chloupků, fibromů a bradaviček s pomocí zlaté vlasové jehličky.
  • aplikace této metody je velmi jednoduchá a spolehlivá a výsledky si můžete zkontrolovat hned po zákroku.
  • oproti laseru je vhodnější na ošetření menších ploch.
  • můžete ji použít na jakýkoliv typ, či barvu pleti a na všechny typy chloupků.

Trvalá epilace

Přístrojem Teleangitron se odstraňují chloupky na malých plochách. Na rozdíl od metod, které využívají laser nebo výbojové světlo, tato metoda využívá kombinaci stejnosměrného a střídavého proudu, díky čemuž nehrozí žádné popálení pokožky. Jedná se o jednu z nejmodernějších metod při odstraňování chloupků, která se na rozdíl od laserových metod nemusí aplikovat opakovaně (likviduje i světlé a šedivé chloupky) a je méně finančně náročná.

Odstranění teleangiektázií

Jedná se o eliminaci popraskaných a rozšířených žilek, také červených teček připomínajících znaménko (tzv. hemangiomy ), bradaviček. Touto metodou můžete také odstranit tzv. pavouček (prasklá žilka, ze které krev proudí více směry a připomíná tak pavoučka). Bezprostředně po ošetření je pokožka na povrchu narušena, proto je třeba zabránit styku ošetřeného místa s líčidly, případně jinými chemikáliemi.

GENOSYS HAIRGEN BOOSTER

unikátní zařízení pro péči o pokožku hlavy. HAIRGEN BOOSTER je LED zařízení s automatickým mikrojehličkováním pro léčbu alopecie. Umožňuje pohodlné a efektivní ošetření mikrojehličkami. LED ozařování - spolu s mikrojehličkováním pomáhají vytvořit správné prostředí pro zdravou pokožku hlavy a vlasy.

Účinky:

• podpora novotvorba krevních kapilár a krevního oběhu,
  • nárůst kyslíku a živin ve vlasových folikulech,
  • zlepšení tloušťky vlasů,
  • zabránění vypadávání vlasů.

2. LED záření

1. Červené světlo:

• podporuje buněčný metabolismus,
  • zlepšuje krevní oběh,
  • podporuje výživu kapilár a posiluje prameny vlasů.

2. Modré světlo:

• působí v mikrobiologické regulaci,
  • stahuje mazové žlázy, snižuje mastnotu pokožky hlavy,
  • aktivuje keratin přítomný ve vlasu.

Zvlhčovač na vlasy

Jedná se o moderní zařízení pro hloubkovou obnovu vlasů. Teplá vodní pára vytvořená ve zvlhčovači - sauně na vlasy má tyto účinky:

• urychluje a podporuje činnost výrobků péče o pokožku a vlasy,
  • dochází k otevření vlasových folikulů a tím k rychlejšímu a hlubšímu vstřebávání účinných látek např. látek hydratačních (arganových masek) regeneračním účinkům (keratinové masky) apod.
  • zkracuje délku použitých chemických ošetření (barvení) a všechny procedury,
  • hydratační mlha má pozitivní vliv na péči o pokožku hlavy a vlasy,
  • díky mlze získáte hlubší hydrataci vlasů a vlasové pokožky,
  • zákazník bude ihned po zákroku cítit příjemnou pokožku, pokožka je hydratovaná, vlasy jemné a hydratované