Jste tady: Úvodní strana > Kadeřnický a kosmetický salón > Novinky a akce

Novinky a akce

Speciální procedury | Přístroje | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

Strana 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 (61-70 z 217)

Brněnské zrcadlo 2023 - dvakrát první místo!

1.2.2023

Ve čtvrtek 26. ledna jsme se zúčastnili již 8. ročníku regionální soutěže mladých kadeřníků a kosmetiček.
Zástupci z řad našich žáků opět dělali čest svému jménu a my z nich máme velikou radost.

Po náročné přípravě jsme dosáhli skvělých úspěchů v těchto kategoriích:
Cvičná hlava na téma: Společenský účes s nádechem Baroka a Rokoka
1. místo, soutěžící Erika Galiová, K2.A
Dekorativní kosmetika na téma: Indická princezna
1. místo, soutěžící Natálie Vlčková, K3.S
Pánská kategorie na téma: Pánský střih Elvis Presley
4. místo, soutěžící Kristýna Weissová, K3.B

Všem soutěžícím gratulujeme, jen tak dál!

Shadowing 2. den

26.1.2023

Včera jsme s hostující paní učitelkou Cziarnieckou a žáky K1.A v rámci projektu Erasmus+ navštívili Těšínské divadlo.
Exkurze byla zaměřena na výrobu vlásenkářských výrobků a jejich údržbu a na divadelní líčení. Paní Šeligová, která nás divadlem provázela, nám také vysvětlila a ukázala celý proces vzniku divadelního představení, od návrhů scény, kulis, kostýmů a loutek až po jejich dokončení a realizaci.
Exkurze se všem zúčastněným velmi líbila.

Stínování - shadowing

25.1.2023

V rámci projektu Stínování k nám z polské partnerské školy z Tychy přijela paní učitelka oboru Kadeřník a Kosmetické služby Malgorzata Cziarniecka.
Včerejší odpoledne strávila na odloučeném pracovišti. Tam si prohlédla provozovny a učebny oborů Kadeřník a Kosmetické služby a sledovala práci našich žáků.
Nakonec proběhla zajímavá beseda, při níž si paní Cziarniecka povídala s našimi budoucími kadeřníky z druhého ročníku. Vyprávěla jim především o Mistrovství světa v účesové tvorbě, kterého se na podzim zúčastnila a kde se jí ve dvou kategoriích podařilo získat první a druhé místo.

Školení firmy Medistellar

22.1.2023

16. ledna proběhlo na odloučeném pracovišti školení firmy Medistellar, na kterém se žáci třetího ročníku kosmetických služeb seznámili s ošetřením pleti laserovou technikou.

Soutěž kadeřníků a kosmetiček

19.12.2022

Na odloučeném pracovišti školy se v pátek 16.12. konala soutěž v kadeřnickém a kosmetickém oboru.
Účastníci byli šikovní, porota se dlouho radila, kdo by se měl umístit na předních místech. Nakonec rozhodna takto:
Kategorie líčení:
1.místo Vlčková Natálie
2. místo Černá Melánie
3. místo Kubalíková Jasmín
Kategorie účesů:
1. místo Nicová Mariana
2. místo Křižáková Sára
3.místo Natálie Sobková.

Výhercům gratulujeme!

Student a job

30.11.2022

Ve dnech 25. a 26. listopadu se škola podílela na akci "Student a JOB" v Ostravě na Černé louce.
Zúčastnili se žáci třídy K3.S a K3.B v oboru kadeřnic a kosmetiček, aby naši školu prezentovali.
Pro zájemce si žáci připravili zajímavý program, kadeřnice kulmovaly a vlasy a zaplétaly různé copy, kosmetičky líčily. My jsme jim zároveň odpovídali na všetečné dotazy týkající se školy.
Akce byla přínosná pro žáky i učitele.

Převzetí ocenění za 1. místo

30.11.2022

Gratulujeme!

Dne 26. listopadu byla oceněna naše dnes už absolventka Edita Bíĺová oboru Kadeřník za samostatnou odbornou práci, která je součástí závěrečné zkoušky. Edita se umístila na krásném prvním místě.

Tuto soutěž odborných dovedností pořádá Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR.

O víkendu si Edita převzala ocenění z rukou zástupců Hospodářské komory a Cermatu.

Školení firmy Primavera

24.11.2022

Ve středu 23. listopadu proběhlo na odloučeném pracovišti školení firmy Primavera.
Zúčastnili se jej žáci 2. a 3. ročníku oboru kadeřník.
Školení bylo zaměřeno na barvení a odbarvování vlasů.
Technoložka Lucie Śtwiertnia předvedla techniku balayage na naší modelce.
Tímto firmě Primavera děkujeme za dlouhodobou spolupráci.

Prezentace kadeřnického oboru pro žáky ZŠ

17.11.2022

Ve středu 16. listopadu naši mladí "kadeřníci" představovali svůj obor Kadeřník žákům 9. ročníku základní školy v Těrlicku.
Prezentovali svůj obor a deváťáky stříhali, foukali a česali.
Pro žáky základní školy to bylo nejen povyražení a odpočinek od vyučovacích hodin, ale také jim tento den připomněl, že se budou muset brzy rozhodnout pro nějakou další školu a že obor Kadeřník by se jim mohl líbit.

Benefiční módní přehlídka v KD Radost

16.11.2022

V úterý 15. listopadu se žákyně oborů Kadeřník a Kosmetické služby společně s učitelkami odborného výcviku zúčastnily benefiční akce Módní přehlídka v KD Radost v Havířově.
Dívky česaly a líčily modelky a modely z naší školy. Na přehlídce vystupovali žáci i učitelé.
Akce se povedla a my se těšíme na další spolupráci s Adrou.

Strana 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 (61-70 z 217)