Jste tady: Úvodní strana > Kadeřnický a kosmetický salón > Novinky a akce

Novinky a akce

Speciální procedury | Přístroje | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

Strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (31-40 z 218)

Webináře pořád frčí!

25.10.2023

Žáci prvního ročníku oboru kadeřník se včera zúčastnili webináře. Ten vedla firma Matrix, která představila budoucím kadeřníkům zajímavosti související s účesovou tvorbou.

Kadeřnické školení na odloučeném pracovišti školy

25.10.2023

Žáci K3.B se školili na odloučeném pracovišti školy.
Budoucí kadeřníci pracovali pod vedením odborné trenérky firmy Bes.
Školení bylo zaměřeno na balayage, melírování a barvení vlasů.

"Nejlepší absolvent 2023" - ocenění našich absolventek Hospodářskou komorou ČR

24.10.2023

V sobotu 21. října 2023 bylo v Kaiserštejnském paláci na Malostranském náměstí v Praze předáno ocenění Hospodářské komory České republiky „Nejlepší absolvent 2023“ třem letošním absolventkám naší školy.

Gratulujeme kosmetičkám Romaně Chrascinové a Kláře Holičové a kadeřnici Anetě Kassabové.

Školení kadeřníků v Ostravě

Tento týden absolvovali naši budoucí kadeřníci odborný seminář v Ostravě.
Školení firmy Primavera bylo zaměřeno na nové trendy v kadeřnickém oboru a na přípravky značky Alterego a Echosline. Profesionální trenéři nám předvedli techniky barvení a melírování vlasů a také speciální kroky při péči o poškozené vlasy.

Webinář Matrix pro kadeřníky

27.9.2023

V úterý 26. září se žáci 1. a 3. ročníku oboru kadeřník zúčastnili webináře firmy Matrix.
Školení bylo zaměřeno na téma "Základy péče o vlasy".
Webinář byl velmi zajímavý a určitě bude pro žáky v dalším vzdělávání přínosem.

Aktivizační den v Alzheimer centru

18.9.2023

Ve čtvrtek 14. září se vybrané žákyně závěrečných ročníků oborů kadeřník a kosmetika v doprovodu učitelek odborného výcviku Rymorzové a Mgr.Rzuchovské vypravily do Karviné, aby tam pomohly vytvořit pro klientky Alzheimer centra netradiční den.

V tamním centru v Karviné Darkově se totiž u příležitosti 9. výročí konal tzv. Aktivizační den. Naše děvčata poskytla klientkám příjemnou kosmetickou a kadeřnickou péči a udělala jim tím velkou radost.

Zkoušky profesní kvalifikace v srpnu

25.8.2023

23. a 24. srpna se na odloučeném pracovišti školy konaly zkoušky profesní kvalifikace v oboru pedikér a nehtový designer / pedikérka a nehtová designérka.
Zkoušek se zúčastnilo 7 uchazečů a všichni zkoušku úspěšně vykonali.
Gratulujeme!

Tradiční návštěva vlásenkářské dílny

27.6.2023

K závěru června patří tradiční exkurze do vlásenkářské dílny Těšínského divadla.
Beseda byla zaměřena na výrobu vlásenkářských výrobků a jejich údržbu.
Velké díky patří paní Šárce Šeligové, která nám vždy ochotně vysvětlí a ukáže celý proces vzniku divadelního představení.

Zlaté české ručičky

26.6.2023

21. června proběhlo na Výstavišti v Brně ocenění České ručičky.
Zlatou plaketu Českých ručiček, čestné ocenění a velikou kytici si odvezla žákyně třídy K2.A Tereza Ćmielová.

Zkoušky profesní kvalifikace

24.6.2023

Dne 24. června proběhly na odloučeném pracovišti školy zkoušky profesní kvalifikace pro 5 absolventek kurzu. Konkrétně se jednalo o obor manikérka a nehtová designérka/manikér a nehtový designer.

Strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (31-40 z 218)