Jste tady: Úvodní strana > Kadeřnický a kosmetický salón > Novinky a akce

Novinky a akce

Speciální procedury | Přístroje | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

Strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (21-30 z 218)

Zkoušky profesní kvalifikace Manikérka a nehtová designérka

21.12.2023

Ve dnech 16. a 17. 12. proběhly na odloučeném pracovišti zkoušky profesní kvalifikace "Manikérka a nehtová designérka".

Soutěž kadeřníků a kosmetiček na odloučeném pracovišti

21.12.2023

Ve čtvrtek 21. prosince se uskutečnilo školní kolo soutěže oboru kosmetické služby a kadeřník.
Soutěž byla určena pro žáky 2., 3. a 4. ročníků.
Ve fantazijním líčení na téma Bajná Atlantida se na 3. místě umístila Adéla Bučková,
na 2. místě Natálie Liberdová a 1. místo obsadila Natálie Vlčková.
Kadeřnice se popraly s tématem Hra o trůny následovně:
3. místo získala Viktorie Firlová, 2. místo Anna Hótová a 1. místo obsadila Erika Galiová.
Všem zúčastněným děkujeme a vítězkám gratulujeme!

Profesní kvalifikace

18.12.2023

Ve dnech 10. a 14. 12. proběhly na odloučeném pracovišti zkoušky profesní kvalifikace "Pedikér a nehtový designér/pedikérka a nehtová designérka".

Den pro seniory v předvánočním čase

18.12.2023

15. prosince proběhl v Domově důchodců LUNA Den pro seniory.
Žáci tříd K3.A a K4.S se snažili seniorům zpříjemnit předvánoční čas a nabízeli jim různé kadeřnické a kosmetické služby.

Den otevřených dveří i na praxi

13.12.2023

V úterý 12. 12. 2023 proběhl den otevřených dveří také na odloučeném pracovišti.

V pondělí 27. 11. 2023 je naše škola plně v provozu

Vážení rodiče, milí žáci,
v pondělí 27. 11. 2023 je naše škola plně v provozu. Přestože někteří zaměstnanci školy jsou zapojeni do stávky organizované ČMOS PŠ, tato skutečnost nemá vliv na provoz školy.
Z důvodu ohlášené stávky zaměstnanců v organizaci, která naší škole zajišťuje stravování, nebudou v pondělí 27.11.2023 vydávány obědy. Obědy objednané na tento den budou v systému stravování zrušeny.
Pokud dochází z důvodu stávky pouze k uzavření školní jídelny, ale nikoliv školy, je povinností ředitele zajistit stravování dětem či žákům jiným způsobem. Žákům, kteří měli zájem o objednání náhradní stravy jsme ji na pondělí zajistili.
Mgr. Petr Szymeczek, ředitel

Den pro seniory v Karviné

20.11.2023

Ve čtvrtek 16. 11. jsme se zúčastnili v Domově důchodců v Karviné akce Den pro seniory.
Žákyně 3. ročniků oboru kadeřník a kosmetické služby seniorky učesaly, nabarvily obočí a provedly zkrášlující make-up. Vše proběhlo ve velmi příjemné atmosféře.
V Domově důchodců jsme byli už po několikáté a velmi rádi se tam vracíme.

Návštěva na odloučeném pracovišti

16.11.2023

Včera nás na odloučeném pracovišti navštívili žáci družiny ZŠ Žákovská, aby se seznámili s obory kadeřník a kosmetické služby.
V rámci návštěvy naši žáci malým klientům ostříhali a upravili vlasy a vytvořili barevné kreace pomocí barevných sprejů.

Věk jí sluší 2023

5.11.2023

V pátek 3. listopadu se zúčastnily žákyně oborů kadeřník a kosmetické služby akce v denním stacionáři s názvem Věk jí sluší. Na akci se také podílely učitelky odborného výcviku paní Ráczová a Pospěchová.
Dívky se moc snažily, klientky stacionáře učesaly a krásně nalíčily pro focení do kalendáře. Výsledek byl úžasný, setkal se s obrovským úspěchem a velkou spokojeností všech. Ženy se cítily sebevědomě, krásnější a mladší. Jejich úsměvy nám dokazovaly, jak je naše práce přínosem. Denní stacionář měl akci připravenou na jedničku a dokonce jsme úspěch oslavily nealkoholickým šampaňským.

Beseda s kadeřnicí

1.11.2023

Dnes k nám opět zavítala naše bývalá žákyně oboru kadeřník Markéta Turoňová.
Pro skupinu žáků K2.A si připravila krátkou besedu o podnikání v oboru, pak následovala ukázka balayage na modelce.
Markétě přejeme mnoho úspěchů v podnikání i v osobním životě.

Strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (21-30 z 218)