Jste tady: Úvodní strana > Kadeřnický a kosmetický salón > Novinky a akce

Novinky a akce

Speciální procedury | Přístroje | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

Strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 (51-60 z 217)

Opět jsme zkrášlovali děti ze školky

12.4.2023

Ve středu 12. dubna nás na odloučeném pracovišti v oddělení kadeřnictví a kosmetiky opět navštívily děti. Je to již několikátá návštěva z havířovské mateřské školky na ulici Čelakovského.
A děti se zase nechaly rozmazlovat. Mohli jsme je ostříhat, učesat, dokonce některým nabarvit vlásky barevnými spreji.
Moc jsme si to užili, my i děti.

Ředitelské volno (netýká se odborného výcviku a odborné praxe)

2.4.2023

Na čtvrtek 13. dubna 2023 a pátek 14. dubna 2023 vyhlašuji z důvodu zabezpečení řádného průběhu přijímací zkoušky na obory vzdělání s maturitní zkouškou (1. a 2. termín) volné dny pro žáky, kteří mají teoretické vyučování v budově školy na ulici Kapitána Jasioka.

Zdůrazňuji, že volné dny se netýkají žáků, kteří v uvedeném termínu vykonávají odbornou praxi a odborný výcvik. Provoz na odloučeném pracovišti školy bude nepřerušen.

Mgr. Petr Szymeczek, ředitel

V Havířově, 22.3.2023

Úspěch na Harmonii 2023

2.4.2023

Ve čtvrtek 30. března proběhlo v Jihlavě Mistrovství republiky mladých kadeřníků a kosmetiček známé jako HARMONIE, na kterém nás vzorně reprezentovali žáci oborů kadeřník a kosmetické služby.

Děkujeme a blahopřejeme.

Účesová tvorba – dámská kategorie
Soutěžní téma: CULÍK JAKO SPOLEČENSKÝ ÚČES
Soutěžící: Tereza Ćmielová K2.A
Modelka: Viktorie Firlová K2.A
Umístění: 1. místo, zároveň v červnu převezme ocenění „Zlaté ručičky“
Žákyni připravovala učitelka odborného výcviku Ivana Rymorzová

Účesová tvorba-dámská kategorie cvičná hlava
Soutěžní téma: JARNÍ ROMANCE
Soutěžící: Vendula Červená K2.A
Umístění: 1. místo
Žákyni připravovala učitelka odborného výcviku Evelyn Rzuchovská

Soutěž ve fantazijním líčení v dekorativní kosmetice
Soutěžní téma: SAHARA
Soutěžící: Melanie Černá K4.S
Modelka: Klára Holišová K4.S
Umístění: 3. místo
Žákyni připravovala učitelka odborného výcviku Renata Michejdová

Účesová tvorba – pánská kategorie
Soutěžní téma: PÁNSKÝ STŘIH POMPADOUR
Soutěžící: Miroslav Žáček K2.A
Model: Jakub Vilčko
Umístění: 4. místo
Žáka připravovala učitelka odborného výcviku Ivana Rymorzová

Kosmetické školení

24.3.2023

Ve čtvrtek 23. března proběhlo na odloučeném pracovišti školy školení, kterého se zúčastnili žáci tříd K2.S a K3.S. Učili se, jak prodlužovat řasy metodou řasa na řasu.
Školení probíhalo v příjemném duchu a bylo zakončeno předáním certifikátů všem úspěšným absolventkám.

Návštěva dětí ze školky podruhé

23.3.2023

Ve čtvrtek 23. března jsme měli na odloučeném pracovišti zase dětskou návštěvu.
Opět nás navštívila skupinka děti z Mateřské školy Čelakovského v rámci seznámení se s řemesly. Tentokrát to byly děti jiné a stejně jako ty první byly zvědavé a všechno se jim líbilo.
A tak i jim naši žáci oboru ukázovali, co se již naučili - holčičkám opět zaplétali copánky a všem vytvářeli ve vlasech barevné kreace pomocí barevných sprejů a stylingových přípravků.
Dnešní akce se i těmto dětem velmi líbila.

Děti mateřské školky opět na odloučeném pracovišti

21.3.2023

Dnes nás na odloučeném pracovišti opět navštívily děti z Mateřské školy Čelakovského v Havířově.
Paní učitelka je v rámci ŠVP seznamuje s různými řemesly, a tak jim naši žáci oborů kadeřník a kosmetické služby ukázali, co se již naučili.
Kadeřníci z prvního ročníku holčičkám zapletli copánky, vytvořili různobarevné kreace pomocí barevných sprejů a chlapcům vytvořili vlasový styling.
Budoucí kosmetičky ze třetího ročníku dětem nalakovaly nehtíky.
Děti si samy mohly vyzkoušet natáčení vlasů na natáčky a zaplétání jednoduchých copů. Malí návštěvníci byli naprosto nadšení, líbilo se jim prostředí, malé pohoštění i drobnosti, které jsme si pro ně připravili.

Líčení na tablo

11.2.2023

V pátek 10. února se na odloučeném pracovišti konala příprava žákyň zdravotní školy na fotografie pro tablo. Akce probíhala ve spolupráci s fotografkou Petrou Seifrtovou.

Dvojí zlato v soutěži Kalibr Cup!

11.2.2023

Ve čtvrtek 9. února jsme se zúčastnili mezinárodní soutěže Kalibr cup Lanškroun. Jde o klání v účesové tvorbě a fantazijním líčení. Letošní téma bylo Řecká bohyně.
Po náročném dni plném vůně líčidel a vlasových přípravků jsme slavili obrovský úspěch. Získali jsme totiž opět dvakrát zlato!
Kadeřnice Mariana Nicová a kosmetička Natálie Vlčková uchvátily porotu a spolu se svými modelkami obsadily krásná 1. místa.
Děvčatům moc gratulujeme a děkujeme za úžasnou reprezentaci školy.

Ježíškovo přání splněno

9.2.2023

Ve čtvrtek 9. února se na odloučené pracoviště školy dostavila delegace z domova Alzheimer v Karviné - Darkově. Obyvatelka domova si totiž "k Ježíškovi" moc přála navštívit učňovské středisko budoucích kadeřníků. Sama je bývalá kadeřnice.
A tak se žáci 2. ročníku pod vedením učitelek odborného výcviku Rymorzové a Rzuchovské ženy ujali a přání jí splnili.
Seniorka podstoupila foukanou ondulaci a pak ji žáci pro prostorách odloučeného pracoviště provedli. Žáci 2. ročniku kosmetiky pod vedením učitelek Michejdové a Pospěchové provedli zákaznici masáž rukou.
Klientka Domova Alzheimer byla velice spokojena, že se jí splnilo Ježíškovo přání.

Novinka na OP - Kadeřník

9.2.2023

Na odloučeném pracovišti nabízíme naprostou novinku.
Jde o dámský účes, který vypadá nádherně.
Jsou to dva typy copů - cop vysoký s propletením kanekalonu a boxerský cop.
Neváhejte a přijďte, zapleteme copy i vám :)

Strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 (51-60 z 217)