Jste tady: Úvodní strana > Kadeřnický a kosmetický salón > Novinky a akce

Novinky a akce

Speciální procedury | Přístroje | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

Strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (31-40 z 214)

Webinář Matrix pro kadeřníky

27.9.2023

V úterý 26. září se žáci 1. a 3. ročníku oboru kadeřník zúčastnili webináře firmy Matrix.
Školení bylo zaměřeno na téma "Základy péče o vlasy".
Webinář byl velmi zajímavý a určitě bude pro žáky v dalším vzdělávání přínosem.

Aktivizační den v Alzheimer centru

18.9.2023

Ve čtvrtek 14. září se vybrané žákyně závěrečných ročníků oborů kadeřník a kosmetika v doprovodu učitelek odborného výcviku Rymorzové a Mgr.Rzuchovské vypravily do Karviné, aby tam pomohly vytvořit pro klientky Alzheimer centra netradiční den.

V tamním centru v Karviné Darkově se totiž u příležitosti 9. výročí konal tzv. Aktivizační den. Naše děvčata poskytla klientkám příjemnou kosmetickou a kadeřnickou péči a udělala jim tím velkou radost.

Zkoušky profesní kvalifikace v srpnu

25.8.2023

23. a 24. srpna se na odloučeném pracovišti školy konaly zkoušky profesní kvalifikace v oboru pedikér a nehtový designer / pedikérka a nehtová designérka.
Zkoušek se zúčastnilo 7 uchazečů a všichni zkoušku úspěšně vykonali.
Gratulujeme!

Tradiční návštěva vlásenkářské dílny

27.6.2023

K závěru června patří tradiční exkurze do vlásenkářské dílny Těšínského divadla.
Beseda byla zaměřena na výrobu vlásenkářských výrobků a jejich údržbu.
Velké díky patří paní Šárce Šeligové, která nám vždy ochotně vysvětlí a ukáže celý proces vzniku divadelního představení.

Zlaté české ručičky

26.6.2023

21. června proběhlo na Výstavišti v Brně ocenění České ručičky.
Zlatou plaketu Českých ručiček, čestné ocenění a velikou kytici si odvezla žákyně třídy K2.A Tereza Ćmielová.

Zkoušky profesní kvalifikace

24.6.2023

Dne 24. června proběhly na odloučeném pracovišti školy zkoušky profesní kvalifikace pro 5 absolventek kurzu. Konkrétně se jednalo o obor manikérka a nehtová designérka/manikér a nehtový designer.

Seminář liftingu

24.6.2023

Ve čtvrtek 22. června se učitelky odborného výcviku oboru kosmetické služby zúčastnily semináře na téma lifting pomocí peptidových nití, nové epilační a depilační techniky.
Seminář byl velmi zajímavý a učitelé si mohli jednotlivé techniky sami vyzkoušet

Beseda s bývalou žákyní kadeřnicí

9.6.2023

Ve čtvrtek 8. 6. na odloučené pracoviště školy zavítala naše bývalá žákyně oboru kadeřník Markéta Turoňová.
Nejprve se žáky pobesedovala, vyprávěla o nelehkých začátcích svého podnikání i o tom, jak je pro kadeřníky důležitá znalost psychologie. Poté následovala ukázka balayage na modelce.
Markétě děkujeme za malé školeníčko a přejeme mnoho úspěchů v podnikání i životě.

Havířovský Barber Shop

9.6.2023

Žáci K2.B navštívili havířovský Barber Shop Champions.
Exkurze byla velmi zajímavá a podnětná, pracují zde totiž dva bývalí žáci naší školy Borek Malina a Jakub Vilčko, kteří se podělili se svými zkušenostmi.

Návštěva ze ZŠ na odloučeném pracovišti

8.6.2023

V pátek nás na odloučeném pracovišti navštívili žáci 5. třídy ZŠ Žákovská.
Ke Dni dětí jsme chlapcům vytvářeli barevné kreace pomocí sprejů a stylingových přípravků. Někteří se také nechali ostříhat. Děvčata si nechala umýt a upravit vlasy pomocí kulem a žehliček nebo si nalakovat nehty.
Akce se všem velmi líbila.

Strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (31-40 z 214)