Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Přednáška Sex, AIDS a vztahy

Přednáška Sex, AIDS a vztahy

27.10.2008

Jako každý rok i letos v říjnu navštívil naše studenty pan Tomáš Klimecký z organizace ACET. Pro žáky druhého ročníku si připravil přednášku na téma Sex, AIDS a vztahy. Zaměřil se na rozšíření informovanosti studentů o viru HIV a nemoci AIDS, zejména na rizikové způsoby chování, jakými jsou promiskuita a nitrožilní aplikace drog. Ve svém projevu hovořil také o prevenci sociálně-patologických jevů a nakonec se studenty debatoval o mezilidských vztazích, kde vyzdvihoval smysl pro zodpovědnost vůči sobě i partnerovi, věrnost, skutečnou lásku a silné city. Na jeho přednášku navazoval odpolední program v Kulturním domě Leoše Janáčka v Havířově, nazvaný Lidé mezi námi. Hostem přednášky, které se zúčastnili i někteří naši studenti, byla hlavní hvězda celé organizace, pan Tomáš Řehák, který se těší mezi mladými lidmi velké oblibě pro svou schopnost strhnout posluchače a velmi spontánně a nenásilně je přesvědčit, aby brali své zdraví a partnerský život vážně.

Seminář "Rozhoduj o Evropě" 16.10.2008

Lipsko - pozdrav 2 16.10.2008