Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Bílá pastelka

Bílá pastelka

16.10.2008

Dne 15. října 2008 proběhla veřejná sbírka Bílá pastelka. S organizací sbírky pomáhali také studenti naší školy. Ve středu jste je mohli potkávat v ulicích, na školách a za minimální příspěvek 20 Kč si zakoupit bílé pastelky. Akce se uskutečnila v rámci Mezinárodního dne Bílé hole. Cílem projektu je shromažďovat finanční prostředky na výukové programy pro lidi, kteří se učí zvládat samostatnou chůzi se slepeckou holí, obsluhovat počítač nebo uplatnit se v zaměstnání - žít běžným životem v podmínkách ztráty či vážného poškození zraku.

Seminář "Rozhoduj o Evropě" 16.10.2008

Lipsko - pozdrav 2 16.10.2008