Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Lipsko - pozdrav 2

Lipsko - pozdrav 2

16.10.2008

Další týden uběhl jako voda a studna zážitků našich studentek v Lipsku se stále plní. Dívkám skončilo poznávací období a rovnýma nohama skočily do své praxe v mateřských školách. Nyní skutečně ocenily intenzivní jazykovou přípravu z domova i večerní kurzy, probíhající přímo v Lipsku. S prvotní bariérou se popraly statečně. Volný čas si užívají beze zbytku, už stihly navštívit tamější ZOO a silně zaujaty byly i prohlídkou Památníku Bitvy národů, který se pyšní gigantickými sochami a nádherným výhledem ze svého nejvyššího bodu. Děvčata si zkusila dokonce ražení mincí z pěticentovek, což je velice bavilo (každý někdy toužil mít tiskárnu na peníze:-) Tento víkend skupinu čeká výlet do Drážďan a všichni se velice těší.

Seminář "Rozhoduj o Evropě" 16.10.2008

Úspěšnost absolventů v přijetí k dalšímu studiu 13.10.2008