Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Školní kolo soutěže kadeřníků a kosmetiček

Školní kolo soutěže kadeřníků a kosmetiček

25.1.2009

Na odloučeném pracovišti školy proběhlo 19. 12. 2008 školní kolo soutěže o nejlepšího kadeřníka a kosmetičku naší školy. Téma soutěže kadeřníků bylo „Egypt“ v dámské disciplíně a „Pánský módní střih“ v pánské disciplíně. Kosmetičky vytvářely modely na téma „Egypt“ a „Západ slunce“. Žáci se pod vedením svých učitelů na tento souboj velmi dobře připravili, výkony byly vyrovnané, a tak se bylo na co dívat. Ale stejně jako v každé soutěži první může být jen jeden. V pánské disciplíně oboru kadeřník zvítězil Pavel Hužvár ze třídy K3.A, v dámské disciplíně se na první příčce umístila Nela Hrubá z K3.B a nejlepší kosmetičkou pro letošní rok je Jana Kopicová z K4.S.

Odborný seminář v Eurocentru v Ostravě 25.1.2009

Projekt Comenius - návštěva Krakowa 11.1.2009