Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Soutěž v psaní SMS zpráv

Soutěž v psaní SMS zpráv

15.12.2008

Letos se konal už 4. ročník soutěže v psaní SMS zpráv. Do napínavého klání, konaného 28. listopadu, se přihlásilo celkem 23 studentů, kteří bojovali ve dvou kategoriích: Piš, jak umíš a Piš poslepu. Do poslední chvíle před zahájením všichni trénovali a rozesílali sms svým známým, pak však v jídelně usedli na svá místa a nervozita houstla jako ranní mlha. Jakmile obdrželi text, palce se po klávesnici rozjely jako motor závodního vozu a nezbývalo než doufat v co nejmenší počet přehmatů, které by znamenaly nenávratné zdržení. Porota hodnotila rychlost a přesnost. Nejhbitější palce pak měli tito studenti: kategorie Piš, jak umíš: 1. místo - Pavel Hradil O3:A 2. místo - Natálie Míčková H3.A 3. místo - Petra Zielinová H3.A kategorie Piš poslepu: 1. místo - Natálie Míčková H3.A 2. místo - Silvie Oslejšková P1.B 3. místo - Sandra Kulichová G2.A Vítězové dostali zaslouženou odměnu, ale s prázdnou neodešel nikdo, pro každého se našla malá pozornost. Za účast všem děkují a na další ročník soutěže se těší Ing. Yweta Drobčinská a Ing. Eva Janečková.

Projektový den na ZŠ Dělnická v Karviné 9.12.2008

Mikuláš v dětském centru Čtyřlístek 9.12.2008