Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Odborný seminář v Eurocentru v Ostravě

Odborný seminář v Eurocentru v Ostravě

25.1.2009

Dne 13. ledna 2009 žáci třídy G2.A absolvovali odborný seminář, který pro ně zajistilo Eurocentrum v Ostravě ve spolupráci s vyučujícími Ing. Andreou Bednářovou a Ing. Ywetou Drobčinskou. Tématem byl „Rozpočet EU“ a Předsednictví ČR Evropské unii. Žáci si rozšířili svoje znalosti získané ve školních lavicích. Seminář, který byl veden na vysoké úrovni, velmi zajímavě a poutavě přednesla Bc. Petra Mauerová. Žáci aktivně reagovali na dotazy ze strany přednášející, která byla velmi spokojená s odpověďmi Romany Košnarové a Radima Rozsky. Ten byl za znalosti problematiky EU odměněn knihou. Odborný seminář byl ukončen znalostním kvízem, jehož úspěšným řešitelem byla Sabina Fogašová.

Projekt Comenius - návštěva Krakowa 11.1.2009

lednový ples maturantů 11.1.2009