Jste tady: Úvodní strana > Kadeřnický a kosmetický salón > Novinky a akce

Novinky a akce

Speciální procedury | Přístroje | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

Strana 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 (131-140 z 218)

Ples 2020

24.1.2020

I letos se můžeme těšit REPREZENTAČNÍ PLES ŠKOLY.

Významný podíl na jeho organizaci mají sami žáci, tak jako tomu bylo i loni.

Ples se koná ve Společenském domě Reneta v Havířově v pátek 28. února.

Budeme rádi, když se s námi přijdete pobavit, zatančit si a vůbec užít si parádní večer. Lístky jsou již v prodeji a jsou k mání u ing. Janečkové.

Rezervace lístků: janeckova@stredniskola-sucha.cz

Brněnské zrcadlo- soutěž kadeřníků a kosmetiček

23.1.2020

Ve čtvrtek 23. ledna se konala kadeřnická a kosmetická soutěž Brněnské zrcadlo, které se zúčastnila Magdaléna Juroszová ze třídy K3.S a Barbora Kloudová ze třídy K3.A. Dívky soutěžily v kategoriích: kosmetika: make-up "Smyslná orchidej" a kadeřnictví: "Nadčasové mikádo".
Obě děvčata se svého úkolu zhostila velmi zodpovědně, dokonce jsme získali krásné první místo, získala jej právě Barča Kloudová s tvorbou dokonalého účasu.
Výherkyni moc gratulujeme a oběma zúčastněným děkujeme!

Slovinky u nás - 4týdenní stáž

Projekt: Stáže 2020 - Slovinsko - Ljubljana

15.1.2020

Od 13. ledna jsou u nás na zahraniční stáži 4 žákyně ze Slovinska z města Ljubljana. Jsou to kadeřnice ze střední školy Strednja Frizerska Šola Ljubljana. Čeká je čtyřtýdenní praxe, kterou ukončí 7. února.

Dívky pracují ve dvou salonech (salon Barbra, kadeřnictví Markéta Šplíchalová) a na našem odloučeném pracovišti u kosmetiček, kde se zdokonalují také v umění make-up a manikúra. Zároveň se jako diváci zúčastní dvou soutěží: Zrcadlo Brno a Kalibr cup Lanškroun. V plánu je také návštěva maskérny Těšínského divadla s žáky naší školy, kde si prohlédnou různé druhy líčení a účesů.

Děvčata ze Slovinska u nás budou necelý měsíc, odjíždějí 7. února.

K-mode 2019

2.1.2020

Tradiční vystoupení naší školy se letos odehrálo ve čtvrtek 12. prosince a celé bylo zahaleno rouškou SNĚNÍ.
Celým programem provázela dívka - jak jinak než v pyžamu. Měla u sebe svého spacího plyšáka a hlavně - byl s ní její Sen.
Dívka a sen společně prováděli diváky všemi čísly.
Jak už tomu tak ve snech bývá, mohli jsme čekat téměř cokoli. A tak diváci mohli zahlédnout pohádky, noční můry, boj dobra a zla, romantický zpěv, krásné modelky i tajné sny chlapů.
Letošní K-mode se opravdu podařilo, všechna tři vystoupení sklidila nadšený poslesk.
A jak to bude příští rok? Těšte se! Bude to podívaná, jakou svět neviděl ;)

Středoškolák, vysokoškolák v Ostravě

8.12.2019

Na druhý adventní víkend se mohli těšit zájemci o studium na středních či vysokých školách. Ve dnech 6. a 7. 12. 2019 se totiž na výstavišti Černá louka v Ostravě konala akce, kde se prezentovaly snad všechny střední školy nejen Moravskoslezského kraje. Návštěvníci tak mohli získat potřebné informace přímo od zástupců škol.
Na místě bylo také Informační a poradenské středisko Úradu práce ČR v Ostravě, které se zájemcům snažilo poradit, v jakém oboru je dnes největší šance získat uplatnění na trhu práce.
Na výstavě se prezentovala také naše škola, jejíž zástupci odpovídali na mnoho zvědavých dotazů návštěvníků.

Soutěž PARTY LOOK - školní kolo

26.11.2019

Na odloučeném pracovišti školy proběhlo v těchto dnech školní kolo soutěže oboru kadeřník. Téma bylo PARTY LOOK.
1. místo získala Nina Janoštíková, 2. místo obhájila Kateřina Koňaříková a na 3. příčku se vyšplhala Monika Kremerová.
Výherkyním gratulujeme!

Školení manikúra

21.11.2019

Ve čtvrtek 21. listopadu proběhlo na odloučeném pracovišti školy další školení kosmetiček, tentokrát v oblasti manikúry. Všechna děvčata po absolvování školení získala certifikáty.

Nové trendy v kosmetice - řasy

13.11.2019

V pondělí 11. listopadu proběhlo na odborném výcviku školení žáků oboru Kosmetické služby. Děvčata se naučila aplikovat novou metodu regenerace a natočení řas - Lash lifting.
Lash lifting umí během hodiny v salonu vyčarovat řasy, které by záviděla i mrkací panenka.
Doba jde kupředu, proto i učitelé odborného výcviku se snaží zavádět do výuky novinky ze světa kosmetiky.

Veletrh středních škol Ostrava

10.11.2019

Avion Shopping Park v Ostravě, jako největší regionální nákupní centrum, se maximálně snaží o zapojení do místních aktivit, podporování projektů, případně si vlastní projekty tvoří na klíč.
V pátek 8. listopadu jsme se v nákupním centru zúčastnili akce Veletrh středních škol.
Nákupní centrum nabídlo svým návštěvníkům příležitost se přímo na místě seznámit s možnostmi, které jsou na území Moravskoslezského kraje poskytovány jednotlivými školami.
Prezentace naší školy se setkala s obrovským zájmem. Největší zájem byl především o líčení a úpravu účesu.

Dámská jízda Domov důchodců Karviná

18.10.2019

V pátek 18. října jsme se zúčastnili akce, která udělala radost seniorům v Domově důchodců v Karviné.
Několik našich žákyň oborů kosmetické služby a kadeřník přijelo do Karviné a pomohlo zorganizovat pro seniorky prožitkové odpoledne. Dívky nabízely starším dámám česání, jemné líčení a informovaly je o péči o obličej i tělo.
Tato akce byla oboustranně prospěšná, seniorky si užily krásný den a naše mladé kosmetičky a kadeřnice získaly cenné zkušenosti.

Strana 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 (131-140 z 218)