Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Tematický vzdělávací program "Evropská unie a my"

Tematický vzdělávací program "Evropská unie a my"

26.11.2008

Ve dnech 9. - 13. listopadu pořádal Národní institut pro další vzdělávání, krajské pracoviště Zlín, tematický vzdělávací program pro ředitele škol a pedagogické pracovníky, nazvaný „EVROPSKÁ UNIE A MY.“ Programu se zúčastnila Mgr. Jarmila Janská, jejíž cesta začala ve francouzském Štrasburku, sídle Rady Evropy a Evropského parlamentu. Po návštěvě obou institucí a prohlídce města program pokračoval v hlavním městě Lucemburska, které je sídlem sekretariátu parlamentu. Po přesunu do Bruselu účastníci absolvovali v Evropské komisi několik odborných přednášek, po kterých následovalo setkání s europoslancem Mgr. Tomášem Zatloukalem, členem výboru Evropského parlamentu pro vzdělání, školství a kulturu. Další přednášky se uskutečnily na půdě Evropského hospodářského a sociálního výboru. Program byl velmi náročný, ale zároveň zajímavý a rozhodně poučný.

Návrat z Lipska 19.11.2008

Kurz psychosociální průpravy 18.11.2008