Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Kurz psychosociální průpravy

Kurz psychosociální průpravy

18.11.2008

Přestože již dávno není krásné počasí, vydala se v listopadu skupina studentů ze tříd L1.A, L2.A, H2.A a G2.A na víkendový kurz psychosociální průpravy. Žáci si formou přednášek a her prakticky upevnili své znalosti ze školní teoretické výuky. Mezi hlavní témata patřila komunikace, šikana, rasismus, zneužívání a různé formy závoslostí. Studenti se učili zaujmout správný postoj k negativním jevům, přijmout vlastní zodpovědnost a pomáhat svým vrstevníkům. Kurz byl dobrovolný, probíhal v blízkosti Těrlické přehrady a pořádalo jej Centrum prevence pro děti a mládež z Havířova. Na kurz pak programově navazují schůzky přímo v Centru prevence Havířov.

Tyfloservis 16.11.2008

Přednáška Sex, AIDS a vztahy 27.10.2008