Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > ŘEDITELSKÉ VOLNO

ŘEDITELSKÉ VOLNO

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

21.3.2017

Na středu 3. května 2017 vyhlašuji z důvodu zabezpečení řádného průběhu maturitní zkoušky z Českého jazyka a literatury a z Anglického jazyka (společná část) volný den pro žáky denního studia, kteří mají teoretické vyučování v budově školy na ulici Kapitána Jasioka.

Zdůrazňuji, že volný den se netýká žáků, kteří v uvedném termínu vykonávají odbornou praxi a odborný výcvik. Provoz na odloučeném pracovišti školy bude nepřerušen.

Mgr. Petr Szymeczek, ředitel

Divadelní představní v angličtině 30.3.2016

Kurz prodlužování řas 30.3.2016

Účast studentky naší školy na žákovské konferenci „Prezentace badatelských projektů EVVO“ 30.3.2016