Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Ohlédnutí za charitativními sbírkami

Ohlédnutí za charitativními sbírkami

22.3.2016

V tomto roce se naše škola zapojila hned do dvou charitativních sbírek. V té první jsme sbírali potraviny pro potřebné, a to v rámci Krajské sbírky potravin konané u příležitosti Mezinárodního dne za vymýcení chudoby. Celkový výtěžek z této sbírky činil 34 kg potravin v hodnotě 2 604,- Kč.

Druhá sbírka měla celostátní charakter. Jednalo se o veřejnou sbírku „Bílá pastelka“ – na pomoc nevidomým a slabozrakým. Do této akce se aktivně zapojila třída H3.A a podařilo se jim vybrat 11 700,- Kč. Žákům děkujeme a těšíme se na další spolupráci s organizacemi.

Naše žákyně opět úspěšné na celorepublikové soutěži 15.3.2016

Jaro 2016 je plné zahraničních projektů 14.3.2016