Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Účast studentky naší školy na žákovské konferenci „Prezentace badatelských projektů EVVO“

30.3.2016

Ve středu 23. 3. 2016 se na půdě Krajského úřadu v Ostravě pod záštitou náměstkyně hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr. Věry Palkové konal 8. ročník žákovské konference „Prezentace badatelských projektů EVVO“. V rámci konference měli studenti různých středních škol MS kraje možnost představit své projekty s tématikou EVVO, za které obdrželi účastnické listy i drobné dárky. V letošním ročníku měla i naše škola zástupkyni – Lucii Byrtusovou ze třídy L4.A, která vystoupila se svou prací „Environmentální výchova v mateřské škole“, jejíž konzultantkou byla paní učitelka Martina Kubátová. Děkujeme Lucce za příkladnou reprezentaci školy.

Mgr. Jana Smejkalová, koordinátor EVVO

Divadelní představní v angličtině 30.3.2016