Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Sněhuláci pro Afriku

Sněhuláci pro Afriku

22.3.2016

Stejně jako v loňském roce, tak i v tom letošním se studenti naší školy zapojili do projektu Sněhuláci pro Afriku, jehož cílem je pomoci dětem v Africe dostat se ke vzdělání. Akci organizovala již 4. rokem pod záštitou ministra školství nezisková organizace Kola pro Afriku, o. p. s. ve spolupráci s Gymnáziem Ostrava-Hrabůvka, p. o. Cílem této akce bylo postavit co nejvíce sněhuláků, přičemž za každého sněhuláka se vybíralo startovné. A právě startovné představovalo formu pomoci organizaci Kola pro Afriku. Naši studenti, zejména 1. ročníky, přispěli částkou 800,-Kč.

Na facebookovém profilu Sněhuláci pro Afriku si můžete velmi zdařilé sněhuláky prohlédnout a v rámci fotosoutěže přidat svůj hlas těm našim - hlasuje se do konce března!

Děkujeme všem, kteří akci podpořili!

Ohlédnutí za charitativními sbírkami 22.3.2016

Naše žákyně opět úspěšné na celorepublikové soutěži 15.3.2016