Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Silesia - "Barevně a černobíle"

Silesia - "Barevně a černobíle"

22.10.2013

V pátek 18. října se deset studentů naší školy vydalo do polských Rydultow, aby se připojili k novému projektu Silesia - Barevně a černobíle. Tento projekt je zaměřen na tvorbu mladých fotografů a současně na historii česko-polských rodin v našem regionu. Rydultowy jsou častým partnerem našich projektů, jelikož s nimi spolupracujeme již více než 10 let, naposledy v rámci projektu "Společně k evropským pramenům". Naši studenti se dozvěděli mnoho nového o historii fotografie, o estetických úpravách snímků, zkusili si také, jak se fotí v plenéru. Den byl nabitý informacemi, zábavou, zkušenostmi - prostě den jako stvořený k fotografování.

Úspěšnost našich absolventů v přijetí na vysoké školy 15.10.2013

Návštěva Tyfloservisu 14.10.2013