Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Ekologický kongres

Ekologický kongres

9.10.2013

Poslední zářijový den strávily čtyři studentky naší školy na 10. ročníku Ekologického kongresu v Ostravě. Žákyně Sára Vizváryová, Michaela Köplová, Martina Čížková a Alena Knyblová se zařadily po bok studentů z Havířova, Ostravy, Českého Těšína, Opavy, Frýdku-Místku a dalších měst, kteří měli za úkol přednést prezentaci na jedno ze dvou zadaných témat. V letošním roce to bylo "Uhlí jako strategická surovina" a "Rekultivace krajiny po těžbě uhlí". Během kongresu zaznělo více než 40 prezentací a všechny účastníky i porotu potěšilo, že problematika ochrany životního prostředí není cizí ani současné mladé generaci. Naše studentky za svůj přednes obdržely finanční odměnu 3000 Kč a pro školu navíc získaly částku 5000 Kč jako grant na další projekty. Studentkám k úspěchu blahopřejeme a děkujeme jim za krásnou reprezentaci.

Veletrh Beauty & Spa 24.9.2013

Machři roku - Ostrava 20.9.2013