Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Veletrh Beauty & Spa

Veletrh Beauty & Spa

24.9.2013

Po úspěšném účinkování na minulém ročníku byla naše škola opět přizvána, aby se 6. - 7. září zúčastnila kadeřnicko-kosmetického veletrhu Beauty&Spa v Praze - Letňanech. Vystoupení našich žáků bylo tentokrát inspirováno vodou a vším, co k ní patří. Studenti předvedli nádherné kreace společenských šatů, ale také modelů z nevšedních materiálů, které byly doplněny účesovou tvorbou. Vystoupení se setkalo s velkým úspěchem jak u pořadatelů, tak u návštěvníků veletrhu. Velký obdiv sklidily zejména kreace z netradičních materiálů a efektní nástupy jednotlivých modelů.

Machři roku - Ostrava 20.9.2013

KOSMETIČKY A KADEŘNÍCI POJEDOU NA ZKUŠENOU DO FINSKA ! 17.9.2013