Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Parádny deň alebo Športom k trvalému priateľstvu

Parádny deň alebo Športom k trvalému priateľstvu

17.6.2013

Poslední květnový den vyrazila skupina studentů naší školy do spřátelené školy v Žilině, kde probíhal již 5. ročník PARA akce, tentokrát nazvané Športem k trvalému priateľstvu. Akci pořádala Spojená škola Rosinská, Stredná odborná škola podnikania ze Žiliny a Žilinský samosprávny kraj. Bohatého programu, který zahrnoval nejrůznější sportovní disciplíny, kulturní vystoupení, občerstvení a soutěže, se účastnily jak zdravé, tak i handicapované děti.

KOSMETIČKY A KADEŘNÍCI POJEDOU NA ZKUŠENOU DO FINSKA ! 17.9.2013

Beseda s vozíčkářem 6.6.2013