Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Postup studentů do celostátního kola SOČ

Postup studentů do celostátního kola SOČ

31.5.2013

Za nedlouho budou studenti obhajovat výsledky své ročníkové práce před celou komisí ve škole. Avšak řada našich žáků už si svou premiéru odbyla během přehlídky studentských prací s názvem Středoškolská odborná činnost. Mnohé práce se dočkaly ocenění v okresní a krajské soutěži a v současné době jsme zaznamenali veliký úspěch, protože dvě z nich postupují až do celostátního kola. Z oboru Filozofie, politilogie a jiné společenské obory postupuje Petra Pištěková z třetího ročníku pedagogického lycea s prací na aktuální téma "Problematika legalizace marihuany", konzultantem této práce je Mgr. Martina Kubátová. Z oboru Ekonomika a řízení postoupil Ján Žaludko z druhého ročníku sociálních služeb s prací "Občanské sdružení Bílá holubice a realizace jeho cílů v kontextu možností neziskového sektoru", konzultantem je Ing. Yweta Drobčinská. Bílá holubice sdružuje osoby s různým postižením, které pak hrají divadlo pro veřejnost. Honzův zájem o jejich činnost je zároveň osobní záležitostí, jelikož je coby vozíčkář jejich členem. Oběma studentům blahopřejeme a budeme jim držet pěsti v celostátním kole.

KOSMETIČKY A KADEŘNÍCI POJEDOU NA ZKUŠENOU DO FINSKA ! 17.9.2013

Ohlédnutí za projekty dramatické a tělesné výchovy 31.5.2013