Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Prožitkový workshop

Prožitkový workshop

31.5.2013

V průběhu května proběhl dvakrát na naší škole prožitkový workshop k tématu zdravotní postižení. Akce byla pořádána pro 1. a 2. ročník pedagogického lycea a přispěla k naplňování cílů nastavených v RVP pro pedagogická lycea. První část přiblížila studentům pomocí atraktivních zážitkových aktivit, jak vypadá život osob se zdravotním postižením. Druhá část workshopu umožnila formou řízené diskuse zodpovědět dotazy studentů, a nabídla tak prostor pro srovnání každodenní reality osob se zdravotním postižením s životem zdravého jedince. Workshop je součástí projektu chodicilide.cz a je iniciován Nadací Sirius. Více informací můžete nalézt na www.nadacesirius.cz. Akce byla velkým přínosem pro studenty a vyučující jak v lidské tak i v profesionální rovině.

KOSMETIČKY A KADEŘNÍCI POJEDOU NA ZKUŠENOU DO FINSKA ! 17.9.2013

Ohlédnutí za projekty dramatické a tělesné výchovy 31.5.2013