Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > HAVÍŘOVSKÁ LIGA STŘEDNÍCH ŠKOL – 1. POLOLETÍ 2008/2009

HAVÍŘOVSKÁ LIGA STŘEDNÍCH ŠKOL – 1. POLOLETÍ 2008/2009

4.2.2009

Jako každý školní rok i letos se žáci naší školy účastní Havířovské ligy SŠ ve sportovních soutěžích. V 1. pololetí letošního školního roku dosáhli reprezentanti naší školy několik pěkných výsledků. Naše dívky obsadily 1. místo v městském kole ve stolním tenisu a v sálové kopané dívek, dále obsadily 3. místo v městském kole volejbalu. Posledním úspěchem je vítězství v městském kole ve florbalu dívek. Sportovním reprezentantům školy a jejich učitelům tělesné výchovy, kteří je na soutěže připravují, náleží veliké poděkování za šíření dobrého jména školy.

Odborný seminář v Eurocentru v Ostravě 25.1.2009

Školní kolo soutěže kadeřníků a kosmetiček 25.1.2009