Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Krajské kolo SOČ v Opavě

Krajské kolo SOČ v Opavě

20.5.2013

Krajského kola středoškolské odborné soutěže se zúčastnilo sedm našich žáků, kteří postoupili z okresního kola této přehlídky prezentací odborných prací studentů středních škol. Tři studenti se umístili na předních místech. Tereza Grocholová( L3.A) s prací „Léky a jejich použití při různém typu onemocnění“ skončila v oboru zdravotnictví na 3. místě. Konzultantem práce byla Mgr.Jakubcová. V oboru Ekonomika zvítězil Ján Žaludko (H2.B) s prací „Občanské sdružení Bílá holubice a realizace jeho cílů v kontextu možností neziskového sektoru“. Odbornou práci vedla konzultantka Ing. Drobčinská. V oboru Filozofie, politologie a jiné společenské obory se Petra Pišteková (L3.A) s aktuální prací „Problematika legalizace marihuany“ umístila na 2. místě. Její práce bude licitována k postupu do celostátního kola soutěže. Konzultantem práce byla Mgr. Kubátová. Gratulujeme.

KOSMETIČKY A KADEŘNÍCI POJEDOU NA ZKUŠENOU DO FINSKA ! 17.9.2013

Ohlédnutí za lyžařskými kurzy 2013 6.5.2013