Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Ohlédnutí za lyžařskými kurzy 2013

Ohlédnutí za lyžařskými kurzy 2013

6.5.2013

Již tradičně proběhly v letošním roce lyžařské výcvikové kurzy 1. ročníků. Žáci si mohli vybrat lyžařský kurz na Pradědu, který se uskutečnil v termínu 8. - 12. 4. 2013 s ubytováním na TCH Barborka, nebo lyžařský kurz v zahraničí, který se konal ve Francii v lyžařsky nádherném středisku Risoul. Tento lyžák proběhl v termínu 5. - 14. 4. 2013. Jak na Pradědu, tak i ve Francii nám příroda dopřála výborné sněhové podmínky, více či méně okořeněné sluníčkem. A co na lyžařské kurzy říkají samotní žáci? PRADĚD: „Myslíme si, že na lyžáku nezáleží ani tak na tom, kam jedete, ale s kým tam jste. Protože jaké si to uděláš, takové to máš. Nám se lyžák určitě povedl, i když počasí nebylo vždy na výbornou. Celkem jsme se divili, že 10 lidí na jednom pokoji vydrželo celý lyžák bydlet spolu takřka bez hádky. Ano, parta byla fajn. A nejen parta. Naše lyžování bylo sice chvílemi úsměvné, ale stálo za to." FRANCIE: „Na žádném lyžáku nesmí chybět drama u odjezdu, cesta plná písniček a vůně řízků, legrace, nějaký ten průšvih i menší vzrušení. Na našem lyžáku ve Francii nebylo jen toto, ale i spousta věcí navíc. Od tahání kufrů po zasněženém kopečku až po rozmanité maškarní masky na konci. Užívali jsme si modré oblohy, tun zářivě bílého sněhu a plno legrace a nových zážitků!" Jsem přesvědčen, že oba lyžařské výcvikové kurzy splnily své cíle a pohodu z kurzů jsme si přenesli i do školních lavic. Nezbývá, než těšit se na příští lyžařskou sezonu. Za předmětovou komisi, Karel Koyš.

KOSMETIČKY A KADEŘNÍCI POJEDOU NA ZKUŠENOU DO FINSKA ! 17.9.2013

2. kolo přijímacího řízení 2.5.2013