Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Barevný den

Barevný den

4.10.2012

Barevné šílenství je opět tady! Vzpomínáte si, když jsme slavili zelený den a všichni jsme se oblékli do zelené barvy, učili se o ekologii, myslivosti a přírodě? Nebo když jsme v rámci červeného dne byli plní vášně, lásky a vzpomínali na rudé symboly předchozí éry? Zapomeňte na rudou a zelenou, barva letošního šílenství bude modrá a žlutá! Akce s názvem Žluto-modré vábení proběhne 9. 10. během vyučování. Přijďte toho dne do školy v žluté, modré popřípadě ve žluto-modré kombinaci a zapojte se do akcí, které chystáme. Ve vybraných třídách bude probíhat speciální výuka, před školou vás čekají výtvarné akce, jako např. kreslení na chodník, land art a další. V prostorách školy bude připraveno výtvarné stanoviště, v učebnách proběhne promítání ekologického snímku "Životní prostředí a my aneb Co můžeme sami udělat pro životní prostředí." V tělesné výchově proběhne turnaj v ringu, dramatika si připravila improvizace a hry pro žáky sousední základní školy. Akce bude zakončena před školou, kde proběhne hromadné focení v barevném oblečení. Takže nezapomeňte - v úterý je žluto-modrý den!

Úspěšnost v přijetí našich absolventů na vysoké školy 3.10.2012

Olympic days aneb V pohybu máme jasno 24.9.2012