Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Olympic days aneb V pohybu máme jasno

Olympic days aneb V pohybu máme jasno

24.9.2012

Naše škola pravidelně spolupracuje se společností PARA consulting s.r.o. a ani letos s tím dlouho neotálela. Ve čtvrtek 20. 9. 2012 odjeli studenti 2. ročníku sociálně výchovné činnosti na Morávku, kde se konaly celostátní Olympic days s podtitulem V pohybu máme jasno. Studenti asistovali při sportovních disciplínách a ochotně pomáhali mládeži s mentálním postižením na sportovištích, jako byly např. kuželky, hod míčkem, přehazování, skoky, minigolf či běh s míčkem. Klienti PARA consultingu byli rozděleni do pětičlenných družstev a vítězové si odnesli putovní pohár. Studentům i účastníkům se akce velice líbila a už se těší na další milé setkání.

Naše studentka vyhrála československé finále soutěže Elite Model Look 13.9.2012

VYHLÁŠENÍ VÝTVARNÉ SOUTĚŽE 12.9.2012