Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Přehlídka na World of Beauty and Spa 2012

Přehlídka na World of Beauty and Spa 2012

11.9.2012

Školní rok pomalu ani nezačal a naši studenti už vyrážejí na přehlídky. V pátek a sobotu 7. a 8. září se v Praze na Letňanech konal další ročník mezinárodního veletrhu kosmetiky a zdravého životního stylu World of Beauty and Spa 2012. Na veletrhu byly k vidění prezentace nových kosmetických výrobků a postupů, aromaterapie, přednášky o zdravém životním stylu, kadeřnická show, netradiční účesové trendy a módní přehlídky. Jednu z nich s názvem "Pozdravy odjinud" předváděli naši studenti. Návštěvníci tak mohli vidět úchvatné modely ve stylu japonských origami, břišních tanečnic a námořníků. Show sklidila velké ovace a studenti byli rovněž nadšeni, že se mohli podívat do zákulisí tak slavného veletrhu a volné chvíle vyplnit procházkami po ulicích našeho hlavního města.

1. schůzka projektu "Comenius" 4.9.2012

Soutěž „Co víš o Evropské unii“ 27.6.2012