Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Taneční kurzy

Taneční kurzy

7.11.2011

Snad každý dospělý člověk s láskou vzpomíná na těch pár podzimních měsíců, kdy se oficiálně uvedl do společnosti návštěvami tanečních kurzů. Tato krásná tradice, kterou si zuby nehty udržujeme už od První republiky, neminula ani naše studenty. Od září se dívky každý týden mění v mladé dámy a učí se společenským tancům a chování v doprovodu gentlemanů pod vedením tanečních mistrů Radka a Lenky Roikových z taneční školy Flodur. A protože první polovinu kurzu už mají všichni za sebou, předvedli své umění i rodičů, učitelům a kamarádům koncem října na první prodloužené, zvané jednoduše půlkolona. Jak to všem slušelo, si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

ÚSPĚCH ŠKOLY VE STÁTNÍ MATURITĚ 11.11.2011

Středoškolský kongres o ekologii 2.11.2011