Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Přednáška o předsednictví v Evropské unii

Přednáška o předsednictví v Evropské unii

24.10.2011

Třídy 3. a 4. ročníku gymnázia jako každý rok navštívily v září vysokoškolskou přednášku v kině Vesmír, tentokrát na téma Předsednictví České republiky v Evropské unii. Pan Ing. Radomír Káňa zařadil toto téma na přání naší školy. Podal zajímavé informace o průběhu našeho předsednictví v EU a také jak naše působení v čele EU hodnotily ostatní členské státy. Studenti slyšeli pozitivní i negativní postřehy o předsednictví a také různá srovnání s jinými zeměmi.

ÚSPĚCH ŠKOLY VE STÁTNÍ MATURITĚ 11.11.2011

Rozhoduj o Evropě 24.10.2011

Návštěva Tyfloservisu 24.10.2011

Bílá pastelka 16.10.2011