Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Ocenění nejúspěšnějších žáků Moravskoslezského kraje

Ocenění nejúspěšnějších žáků Moravskoslezského kraje

24.10.2011

V pátek 14. října byla spolu s dalšími úspěšnými žáky středních škol Moravskoslezského kraje oceněna Martina Mokrošová. Radou kraje byla vybrána za výsledky v odborném vzdělávání ve školním roce 2010/2011. Martina úspěšně reprezentovala školu i kraj na republikové úrovni v oboru kosmetika na soutěžích Kalibr Cup v Lanškrouně, na veletrhu Beauty & Spa v Praze a na Šarmu ve Znojmě. Největšího úspěchu dosáhla na mistrovství České republiky mladých kadeřníků a kosmetiček Harmonie 2010 v Českých Budějovicích, kde získala v oboru dekorativní kosmetika 1. místo. Za tyto své úspěchy získala prestižní celorepublikové ocenění v rámci přehlídky České ručičky v Brně. Blahopřejeme.

ÚSPĚCH ŠKOLY VE STÁTNÍ MATURITĚ 11.11.2011

Přednáška o předsednictví v Evropské unii 24.10.2011