Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Projekt Moderní trendy ve výuce dramatické a tělesné výchovy zahájen

Projekt Moderní trendy ve výuce dramatické a tělesné výchovy zahájen

8.10.2010

V průběhu července a srpna letošního roku Střední škola, Havířov-Prostřední Suchá, příspěvková organizace, odstartovala projekt Regionální rady regionu soudržnosti Moravskoslezska s názvem Moderní trendy ve výuce dramatické a tělesné výchovy. Konkrétně zatím došlo k výměně staré podlahy ve školní tělocvičně a školním fitcentru a jejímu nahrazení moderní odpruženou palubovkou, která umožní šetření pohybového aparátu žáků a všech cvičících. Mimoto byly pořízeny nové posilovací stroje a trenažéry do školního fit centra s ohledem na moderní formy výuky školní tělesné výchovy. Zajímavostí na nově zrekonstruované tělocvičné podlaze je jednak nové vyznačení basketbalových hřišť, které odpovídá novým předpisům platným od sezóny 2010/ 2011, jednak bezbariérový přístup do tělocvičny a fit centra pro žáky se specifickými potřebami. Projektové práce budou dále pokračovat dovybavením tělocvičny, fit centra a učebny dramatické výchovy audiovizuální technikou. Kromě zkvalitnění výuky tělesné a dramatické výchovy bude tato technika využívána při společných projektech obou oborů a během kulturní a sportovní reprezentace školy na veřejnosti. Projekt je realizován na základě získaných dotací z Regionálního operačního programu NUTS II regionu soudržnosti Moravskoslezsko 2007-2013 a díky podpoře Evropského fondu pro regionální rozvoj.

Keňa - beseda o Africe 7.10.2010

Harmonie 2010 - soutěž mladých kadeříků a kosmetiček 5.10.2010