Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Geografická exkurze do Francie

Geografická exkurze do Francie

4.10.2010

Na geografickou exkurzi do Francie se těšili všichni účastníci, tedy především studenti tříd L 4.A, G 4.A i H 4.A. Azurové pobřeží nás přivítalo krásným slunečným počasím, čistým azurovým mořem a nádherným ubytováním v komplexu Cap Esterel. V průběhu týdne jsme navštívili světoznámá města Saint Tropez, Cannes a Grasse, seznámili jsme se s jejich současností i minulostí. Poznali jsme i méně známé město Frejus, kde jsme navštívili ruiny římského kolosea. Ve volných chvílích jsme plavali, hráli plážový volejbal, golf, vystoupili jsme i na místní nevyšší vrcholek, který nám poskytl úžasný výhled na krajinu. Na zpáteční cestě jsme se ještě zastavili v Monaku, které nás mile přivítalo, ale do světoznámého Kasina jsme se nedostali, neměli jsme totiž večerní úbory nutné pro vstup do kasina . Ale i tak jsem se podívali na knížecí palác, světoznámé zahrady a další památky. Au revoir, France!

Adaptační kurzy 2010 26.9.2010

PROJEKT LEONARDO - JEDNÁNÍ VE FINSKU 10.9.2010