Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Harmonie 2010 - soutěž mladých kadeříků a kosmetiček

Harmonie 2010 - soutěž mladých kadeříků a kosmetiček

5.10.2010

Přestože někteří jsou duchem ještě na prázdninách a na studijní povinnosti si zvykají spíše neradi, letošní začátek školního roku se rozběhl na plné obrátky hned v úvodu. Žáci 1. ročníku se stihli seznámit a spřátelit na adaptačních kurzech, maturanti se nadchli pro francouzské Azurové pobřeží na geografické exkurzi, účastníci projektu Leonardo se usilovně připravovali na stáž ve Finsku a naše kosmetičky opět oslnily na mistrovství České republiky mladých kadeřníků a kosmetiček Harmonie 2010 v Českých Budějovicích. Pod vedením učitelek odborného výcviku Lucie Pospěchové a Lady Kalandříkové se studentky 4. ročníku oboru Kosmetička rozhodly navázat na předchozí úspěchy v této soutěži a ve svém odhodlání uspěly na výbornou. Studentka Nikola Čudová soutěžila v kategorii nail-art na téma "Džungle" a umístila se v první desítce. Její spolužačka Martina Mokrošová nenašla konkurenci v kategorii dekorativní kosmetika a suverénně obsadila 1.místo. Žákyně oboru kadeřník soutěžily v dámské účesové tvorbě na téma „Na vlnách elegance“, kde studentka Silvie Ošlejšková ze třídy P3.B obsadila 21. místo, a v pánské účesové tvorbě na téma „Muž milující dobrodružství na cestách“, kde se Daniela Krajčová ze třídy K3. A umístila na 6. příčce. S hrdostí blahopřejeme!!!

Geografická exkurze do Francie 4.10.2010

Adaptační kurzy 2010 26.9.2010