Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Exkurze - pedikúra a kosmetický salón

Exkurze - pedikúra a kosmetický salón

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

7.6.2023

V pondělí 5. 6. se žákyně kosmetických služeb prvního ročníku zúčastnily exkurze v salónu pedikúry na téma suchá pedikúra. Dívky byly prostřednictvím praktické ukázky seznámeny s konkrétním postupem práce a s dalšími užitečnými zkušenostmi pedikérky.
Následně pak navštívily kosmetický salon mistrové Pospěchové, kde si prohlédly celé pracoviště včetně speciálních přípravků. V závěru exkurze opět proběhla beseda, kdy děvčata naslouchala zkušenostem, které lze získat ve skutečném kosmetickém salónu.

Máme nově schválený projekt, budou nové stáže! 28.6.2023

Ukončení projektu Eco Happeningem 3.6.2023