Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Parádny deň 2023 v Žilině

Parádny deň 2023 v Žilině

28.5.2023

V pátek 26. května se v Žilině konal další ročník zajímavé akce s názvem Parádny deň, kde tradičně pomáhají žáci naší školy. Celý tento den je zaměřen sportovně, přesto je pojat netradičně. Jeho cílem je totiž podpořit sociální rehabilitaci osob se zdravotním postižením.
Tentokrát vyjeli žáci tříd L1.A a L1.B, aby pomáhali naší partnerské škole, kterou je Stredná športová škola v Žilině. Naši žáci působili jako animátoři, průvodci a pomocníci na stanovištích. Všichni si den krásně užili a také navázali nová přátelství s žáky naší partnerské školy v Žilině.

foto: Vít Přeček

Český den proti rakovině 24.5.2023