Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Přednáška PLUTO

Přednáška PLUTO

23.2.2023

Ve čtvrtek 23. února u nás proběhla přednáška pro žáky prvního a druhého ročníku oboru sociální činnosti. Přednáška se týkala náročné práce v zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc.

Žáci se dozvěděli spoustu informací o Dětském centru s názvem PLUTO, které znamená P-podporu, L-Laskavost, U-upřímnost, T-tolerance a O-odbornost.

Občas, když přednášející vyprávěla některé příběhy z praxe, nastalo mezi žáky naprosté ticho, po kterém se strhla lavina otázek.

Chtěli bychom moc poděkovat paní ředitelce Mgr. Zuzaně Klimszové za ochotu uskutečnit tuto zajímavou akci.

Těšíme se na další spolupráci.

Soutěž v řešení SUDOKU 23.2.2023

Pozdní vzpomínka na lyžařský výcvik 22.2.2023