Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Setkání Euroučňů v Praze

Setkání Euroučňů v Praze

14.2.2023

Projekt: Erasmus+ Evropská praxe pro profesní růst

Ve dnech 10. a 11. února se už poněkolikáté konal národní sraz Euroučňů v Praze.
EuroApprentices Network neboli Síť Euroučňů funguje od roku 2017 a jsou do ní zapojeny různé evropské státy. Cílem je propojit žáky odborných škol různých zemí, kteří absolvovali zahraniční stáž s programem Erasmus+. Z každé školy se smí účastnil vždy jeden zástupce.
Vybraní absolventi zahraničních stáží pak díky zkušenostem a vědomostem sdílí svoje osobní zkušenosti a ostatní zájemci díky nim mohou lépe pochopit, co pracovní stáž obnáší.
Setkání Euroučeň v Praze bylo nesmírně zajímavé, zástupci škol měli možnost účastnit se mnoha různých aktivit a workshopů. Zároveň probíhal teambulding, a to na netradičním místě - v Neviditelné výstavě.

Předávání certifikátů Europass mobility 12.2.2023

Ukončení 14denní stáže v Portugalsku 12.2.2023